Uğur Mercedes Benz Hizmetlerimiz
Uğur Mercedes Benz'de gerek periyodik bakımlar,gerekse onarım ve hizmetlerin tümü;konusunda uzman bir kadro ve en gelişmiş teknoloji eşliğinde, son derece güven verici bir şekilde uygulanmaktadır. En son teknolojik cihaz ve sistemlerin kullanıldığı servisimize müşteri araçları randevulu veya randevusuz kabul edilir.

Aracınızın bakımı sadece periodik servislerle kısıtlı olmamalı. Uğur Mercedes Benz Servisi Müşterilerine bakım konularında her zaman yardım ederek aracınızın performasını arttırır. Arabanızın en iyi şekilde görülmesi ve değerini koruması için Uğur Mercedes Benz Servisi'ni bugün ziyaret edin ve tüm MERCEDES, SMART, BMW araç bakım ürünlerini inceleyin. Arabanızın bakımını yapın; bunun karşılığını verecektir.

Aracınızın bakımı her 15,000 km.de bir , yağ değişimleri her 7,500 km.de bir yapılır.Eğer bir yıl içinde bu km.ler doldurulmazsa yıllık bakım yapılır.Aracınıza bakım sırasında değişecek parçalar aracınızın km.sine göre değişiklik gösterir.

Uğur Mercedes Benz Servisi ,  ihtiyaç duyduğu her türlü yedek parça ve aksesuarı uzman bir kadro tarafından güncel takip etmekte ve istenen zamanda teslim etmektedir. ...
© Teori Bilgisayar Yazılım ve Danışmanlık Hizmetleri 2010-2011